Dane firmy

Transport fortepianów Poznań


Fachowe-Przeprowadzki.pl


Os. Stefana Batorego 7, 60--68 Poznań

Tel: 794 066 703

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Przewóz fortepianu to naprawdę bardzo odpowiedzialne przedsięwzięcie, którego lepiej nie podejmować się samemu, gdyż może przynieść więcej zniszczeń niż korzyści. Fortepian bądź pianino wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, ostrożności oraz specjalistycznych sprzętów do załadunku i rozładunku.

Chcąc przetransportować taki instrument, lepiej zdecydować się na transport fortepianów oferowany w Poznaniu przez firmę fachowe-przeprowadzki.pl. Mają oni ogromne doświadczenie, które gwarantuje, że instrument dojedzie do miejsca docelowego bez żadnego uszczerbku na sprawności. Ponadto posiadają oni specjalistyczne narzędzia pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa do maksimum! Oczywiście, wcześniej należy ustalić szczegóły przewozu z przedstawicielem firmy, gdyż każde zlecenie wymaga odpowiedniego przygotowania, a wycena jest indywidualna!

  • Przeprowadzki czasami są męczące, ja swojego czasu miałem problem ponieważ musiałem przetransportować fortepian z jednego na drugi koniec Poznania.Ale udało mi się trafić na bardzo dobra firmę Fachowe-Przperowadzki i oni zajęli się tym przedsięwzięciem.

  • Użytkownik Rafał Kucharski dodał komentarz 2018-04-25 12:18:59
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań