Dane firmy

http://www.impragnol.pl/porady/


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Chcesz, aby Twoje ulubione buty zawsze dobrze się prezentowały i zachowały swoje wszystkie funkcje? Szukasz skutecznego sposobu na odpowiednie zabezpieczenie swojego obuwia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? Zajrzyj na stronę internetową impragnol.pl i zamów profesjonalne produkty do impregnacji obuwia. Dzięki tego typu zabiegom Twoje buty na długo zachowają dokładnie taki sam wygląd, jak w chwili zakupu. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu nie stracą one kształtu, będą mniej podatne na uszkodzenia oraz nie stracą z żadnych swoich funkcji, takich jak np. nieprzemakalność. 
Zamów produkty do obuwia dostępne w sklepie internetowym Impragnol.pl i zadbaj o swoje ulubione buty. Korzystaj tylko i wyłącznie z profesjonalnych i wysokiej jakości impregnatów, dzięki którym skutecznie zabezpieczysz swoje buty na naprawdę długi czas. Pamiętaj, że impregnacja butów jest niezwykle ważna. Szczególnie, jeśli zależy Ci na długowieczności Twojego obuwia. 

  • Produkty, które proponuje nam ta firma, są w najwyższej jakości oraz bardzo dobrze zabezpieczają obuwie przed przemoczeniem. To wszystko dzięki powłoce hydrofobowej - dla mnie jest to świetne rozwiązanie.

  • Użytkownik nunto dodał komentarz 2019-05-15 12:57:07
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

GREENHOUSE SERVICE S.C.


Kasztanowa 12, Lubliniec