Dane firmy

Dystrybucja artykułów spożywczych


Food Leader


Wiosenna 6, 63-000 Brodowo

Tel: 601 097 055

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Pragniesz zostać właścicielem sklepu i szukasz odpowiednich hurtowni, na których mógłbyś polegać? Zgłoś się do firmy Food Leader, dla którego dystrybucja artykułów spożywczych jest nie tylko biznesem, ale rzec można misją. Ważne są tu nie tylko same produkty, ale także sposób ich produkcji i zgodność z obowiązującym prawem. Hurtownia ta dba o to, aby Twoi klienci otrzymali wszystko co najlepsze, z maksymalną zawartością witamin i minerałów. W trosce o zdrowie nabywców hurtownia nabywa artykuły spożywcze tylko od tych producentów, którzy są w stanie udowodnić, że ich produkty są zdrowe, uprawiane zgodnie ze sztuką rolniczą.

Aby nawiązać współpracę, wystarczy odwiedzić stronę foodleader.pl i wypełnić formularz, a wkrótce ktoś z firmy się odezwie. Sam fakt, że firma ma mnóstwo kontrahentów za granicą świadczy o jej profesjonalizmie i poważnym podejściu do współpracy więc może i warto?





  • Food Leader to dobry dystrybutor artykułów spożywczych - widać, że na sprzedaży hurtowej znają się wzorowo. Nie dziwi więc to, że nawiązało z nimi współpracę mnóstwo firm z zagranicy, w tym i nasza. :)

  • Użytkownik yatron dodał komentarz 2019-04-15 15:53:58
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań