Dane firmy

Listwy stelażowe | Tartak Rybojady Lidia Kapała


Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady 15, 66-320 Rybojady

Tel: 665 550 009

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Profesjonalny tartak dba o ciekawą, zróżnicowaną ofertę, która odpowiada na realne potrzeby współczesnych klientów. Nie da się ukryć, że zarówno osoby zainteresowane samodzielnym zdobieniem domu, jak i firmy np. z branż wnętrzarskiej czy meblarskie są zainteresowane najwyższą jakością w korzystnej cenie. Warto zatem sprawdzić, co ma za zaoferowania Tartak Rybojady, zlokalizowany niedaleko Świebodzina.

Są to między innymi fryzy drewniane oraz listwy stelażowe w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Półfabrykaty strugane są wykonywane ze starannie selekcjonowanych drzew liściastych pochodzących z certyfikowanych lasów. Takie parametry jak twardość i odporność na ścieranie mają znaczenie praktyczne, niemniej estetyka jest równie ważna.

Po więcej informacji warto zwrócić się do doświadczonych pracowników tartaku. Każdy klient może liczyć na merytoryczne wsparcie w wyborze najlepszych produktów – a wśród nich wytrzymałych i eleganckich listew. Zakup półfabrykatów z drewna ma naprawdę duże znaczenie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

STIER S.C.


Śląska 96, Gorzów Wielkopolski

Pro-Eco Karolina Kasprzak


Łężyca-Budowlanych 7C, Zielona Góra

Węgier Glass


Szklarska 39, Żary