Dane firmy

Obliczenia konstrukcji


Invenco Sp. z.o.o.


Al. Żwirki i Wigury 93, 02-089 Warszawa

Tel: 660000173

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Nawet pozornie drobny błąd w obliczeniach podczas projektowania konstrukcji statycznych czy mechanicznych może mieć katastrofalne skutki w przyszłości. Firma Invenco realizuje jednak takie zadania projektowe na podstawie bardzo skomplikowanej analizy MES, która jest tutaj podstawą wyliczania dziesiątek zmiennych i dopasowywania konstrukcji do konkretnych warunków pracy. Precyzyjne obliczenia konstrukcji dają gwarancję na to, że będzie ona stabilna, spełniając dokładnie wszystkie swoje zadania.

O analizie MES warto dowiedzieć się więcej bezpośrednio na stronie internetowej firmy invenco.pl. Wiedza i doświadczenie pracowników, a do tego nowoczesne oprogramowanie komputerowe, pozwalają tym specjalistom zająć się wieloma zadaniami projektowymi dla konstrukcji. Można tu zlecać zarówno projekty konstrukcji opartych na znanych już rozwiązaniach, jak i zlecić badania nad rozwiązaniami zupełnie nowymi.

  • Usługi inżynierskie świadczone przez Invenco cechują się profesjonalizmem, który bazuje na wiedzy i doświadczeniu pracowników. My jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi w naszym projekcie badawczo-rozwojowym.

  • Użytkownik otsotedyo dodał komentarz 2019-05-23 11:28:18
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa