Dane firmy

www.e-mbj.com/168-lufki • Lufki szklane


MrGadget24


Fabryczna 9B, 64-800 Chodzież

Tel: 690 004 015

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Wielu palaczy, kiedy próbuje wytłumaczyć komuś, kto nie jest uzależniony od nikotyny, czym jest dla nich papieros, mówi, że jest to jakby forma przyjaciela – w samotności zwykle wypala się większą liczbę papierosów, niż w towarzystwie, tym bardziej, jeżeli jest to towarzystwo osób niepalących.

Lufki szklane, z jakich korzystają wszyscy, palący papierosy bez filtra, czyli na ogół skręty domowej roboty – są obecnie dostępne w bardzo wielu wariantach. Panowie z reguły wybierają rozwiązania prostsze i przede wszystkim funkcjonalne – prosta, krótka i niebarwiona lufka szklana w zupełności im wystarcza. Panie natomiast preferują fifki bardziej fantazyjne.

Sklep e-mbj.com oferuje szeroką gamę przeróżnych odmian tego towaru. Firma PANDA, która prowadzi tę witrynę, dokłada wszelkich starań, by dostępny na stronach sklepu asortyment – zadowolił nawet bardzo wymagających spośród klientów.

  • Uwielbiam te wszystkie akcesoria do palenia tytoniu i nie tylko. Kolekcjonuję sobie najciekawsze egzemplarze lufek szklanych na przykład.

  • Użytkownik Arkadiusz1923 dodał komentarz 2018-03-28 15:24:58
  • Ocena 5

Inne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań