Dane firmy

Vamos Travel - Wynajem busa na wesele Poznań


Vamos Travel


Wołkowyska 4a, 61-132 Poznań

Tel: 508 127 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Wesele i ślub tuż tuż, ale właśnie zdaliście sobie sprawę, że pomiędzy salą weselną a kościołem jest kilkanaście kilometrów? Rodzi to problem dojazdu wielu gości weselnych? Spokojnie! Firma Vamos Travel ma dla Was ofertę, która z pewnością odejmie Wam stresu!

Przedsiębiorstwo od wielu lat oferuje transport osób, a także transport okolicznościowy, który w przypadku wesela jest niezwykle ciekawą opcją! Już dziś zajrzyj na stronę i zainteresuj się opcją, jaką jest wynajem busa na wesele. Poznańska firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom par młodych, które szukają transportu zarówno dla kilku osób, jak i kilkunastu, oferując dwa rodzaje busów na 7 oraz 20 pasażerów! Należy również nadmienić, że opcja ta jest znacznie tańsza niż wynajem firm taksówkarskich i korzystniejsza niż pozostawienie gości na konieczność samodzielnego zorganizowania dojazdu. 

  • Dla mnie Vamos Travel to najlepszy przewoźnik pasażerski - dysponują flotą komfortowych i bezpiecznych pojazdów. Jak wynajmować busa to tylko u nich!

  • Użytkownik adeto dodał komentarz 2019-10-16 14:56:07
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań