Dane firmy

Dozownik na leki


ŻYJ ŁATWIEJ


Kochanowskiego 38, 95-050 Konstantyn Łódzki

Tel: 42 211 49 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Osoby cierpiące na różnego rodzaju zaburzenia czy dolegliwości poddawane są bardzo często leczeniu farmakologicznemu, które pomaga chociażby w uśmierzeniu bólu. Podczas terapii niezmiernie ważne jest regularne zażywanie leków, a także stosowanie się do zaleceń medyków. W ofercie sklepu Żyj Łatwiej znajdziemy odpowiednie akcesoria, które rozwiążą ewentualny problem z zapamiętaniem, w jakie dni powinno brać się konkretne tabletki.

Jeśli zdarza się zapomnieć o dawce, wówczas pomocny okazuje się dozownik na leki. Niewielki rozmiar pudełka sprawia, że można wszędzie je ze sobą zabrać, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z regularnym przyjmowaniem leku o wyznaczonej porze. Kasetka posiada innowacyjne rozwiązanie w postaci specjalnego alarmu, przydatnego głównie dla osób z gorszą pamięcią. W polecanym sklepie można nabyć estetycznie wykonane dozowniki, a ich dodatkowym atutem jest bardzo przystępna cena.

  • Jako opiekun medyczny spotkałem się z wieloma przykładami na to, że seniorzy zmagający się z różnymi chorobami i dolegliwościami często nie mają odpowiednich pomocy. Zyjlatwiej.pl ma takie własnie rzeczy w ofercie. Polecam.

  • Użytkownik Mariusz Witkowski dodał komentarz 2018-08-02 13:05:18
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


ODDZIELNA 14, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI