Dane firmy

Kurs na trenera personalnego


Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu


Celulozy 145d/3, 04-986 Warszawa

Tel: 508356718

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Kurs na trenera personalnego powinien obejmować wiele zagadnień, takich jak np. biomechanika, medycyna sportowa oraz układanie planu treningowego wraz z dietą. Jeśli jesteś osoba ambitną, która chce zostać pełnoprawnym trenerem personalnym, który będzie posiadał szeroką wiedzę nie tylko z zakresu kulturystyki, ale również innych dziedzin sportowych? W takim razie możemy Ci polecić zapoznanie się z ofertą profesjonalnej instytucji szkoleniowej Olimpiakos. To miejsce, które powstało właśnie z myślą o osobach ambitnych, które chcą się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje i nie lubią się ograniczać tylko do jednej dziedziny. Profesjonalny trener personalny powinien mieć szeroką wiedzę z zakresu biomechaniki oraz medycyny sportowej. Ponadto warto znać różne dziedziny sportu i nie skupiać się tylko na kulturystyce. Taką właśnie szeroką wiedzę uzyskasz, jeśli zapiszesz się na kurs na trenera personalnego do tego centrum szkoleniowego. 
Jak zapisać się na ich kurs? Wystarczy, że wejdziesz pod adres olimpiakos.org.pl, zapoznasz się dokładnie z ich oferta, a następnie wybierzesz termin i miejsce, które najbardziej Ci odpowiadają. Dzięki ukończeniu ich kursu na trenera personalnego zdobędziesz nie tylko fachową wiedzę, ale również certyfikat uznawany na całym świecie! 

  • Robiłem u nich badania i sporządzili dla mnie specjalną dietę przed maratonem. To prawdziwi specjaliści warci swojej ceny.

  • Użytkownik Grzegorz Michalski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Invenco Sp. z.o.o.


Al. Żwirki i Wigury 93, Warszawa