Dane firmy

Hostessa targi | MOHOmodels


Agencja Hostess i Modelek MOHO


Jana i Stefana Rewersów 1, 62--00 Suchy Las

Tel: 605644644

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Obecność hostess na dowolnym wydarzeniu podnosi jego prestiż, a także daje korzyści praktyczne, gdyż osoby takie mogą wykonywać liczne zadania, choć zwykle wydaje się, że ich zadaniem jest tylko stanie i ładne wyglądanie. Hostessa na targach może na przykład udzielać konkretnych informacji na temat produktów czy usług, a także wręczać potencjalnym klientom foldery reklamowe.

Do świadczenia takich usług niezbędne są zatem osoby o dużym stopniu komunikatywności, zarówno jeśli chodzi o swobodę zachowania, jak i umiejętność porozumiewania się w językach obcych. Niezbędne jest także odpowiednie zaangażowanie w pracę, gdyż zadaniem hostessy jest w tym przypadku skuteczna promocja swojego klienta. Zapewniające to wszystko hostessy wynajmuje swym klientom agencja hostess i modelek, której ofertę można znaleźć na stronie mohomodels.com. Jej kadra jest dobierana bardzo starannie, można więc być pewnym znakomitych efektów pracy wynajętej osoby.

  • Współpracę z tą agencją zaliczamy do bardzo udanych - teraz nie wyobrażamy sobie kolejnych targów branżowych bez hostess od nich. To profesjonalistki, które wiedzą, jak zadbać o pozytywne relacje z klientami. :)

  • Użytkownik enedithed dodał komentarz 2019-11-06 14:52:15
  • Ocena 3

Inne firmy w pobliżu:

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań