Dane firmy

Blackmagic pocket cinema camera cena


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Zajmujesz się amatorsko montażem i nagrywaniem filmów? Jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnej kamery, ale dotychczas korzystałeś z niszowego sprzętu i nie wiesz które z urządzeń dostępnych na rynku sprosta Twoim oczekiwaniom? Zajrzyj na stronę sklep.cyfrowarepublika.pl i zapoznaj się z ofertą kamer cyfrowych, z których pomocą utrwalisz najpiękniejsze chwile życia. 

Dopiero zaczynasz swoją przygodę? Spraw sobie wysokiej klasy sprzęt znanej i cenionej marki Blackmagic. Z pomocą Pocket Cinema Camera nagrasz wszystko, a jej cena nie nadszarpnie Twojego budżetu. Dzięki kieszonkowym rozmiarom możesz ją zawsze mieć przy sobie, a klasa nagrań zachwyci prawdziwie filmową jakością. To przydatne urządzenie dla niezależnych filmowców, dokumentalistów czy osób dzielących się z innymi swoim życiem w sieci.

Firma dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami sprowadza wysokiej klasy sprzęt do nagrywania i obróbki wideo ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Dla niezdecydowanych zakupem oferuje atrakcyjne ceny przy długotrwałym wynajmie szerokiej gamy produktów dostępnych na stronie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa