Dane firmy

Sprzęt wędkarski sklep


Sklep wędkarski FishingWorld.pl


Blich 26a, 24-170 Kurów

Tel: 880597600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Każdy człowiek przechodzi w życiu taki okres, kiedy dzieci wydorośleją i pójdą na swoje, że nie wiadomo co z sobą zrobić, czasu jest zbyt wiele i pojawia się syndrom pustego gniazda. Warto wtedy zająć się czymś, co tę pustkę wypełni. Z pewnością każdy człowiek jest inny i wybierze coś innego, ale warto pomyśleć nad wędkarstwem, które daje sporo satysfakcji i pozwala człowiekowi spędzać miło czas na łonie przyrody, cieszyć się świergotem ptaków i delikatnym pluskiem i zapachem wody. Wystarczy wtedy kupić dobry sprzęt wędkarski, oferowany przez sklep ze strony fishingworld.pl i już można wyruszać na łowisko.

Na początek wystarczy zakupić najprostszą wędkę i kołowrotek na przykład marki Dragon lub Spro, które należą do najbardziej rozpoznawalnych, a nawet ulubionych marek wędkarzy. Oczywiście obie te marki i jeszcze kilka innych dostępnych w tym sklepie, mają także bardziej zaawansowany sprzęt, ale na początek wystarczy coś niedrogiego. Może nawet uda się wciągnąć w tę pasję i drugą połowę?

  • Sprzęt wędkarski zaoferowany w sklepie FishingWorld.pl jest dobrej jakości i każdy wędkarz znajdzie tu to czego potrzebuje.

  • Użytkownik Juliusz Wojciechowski dodał komentarz 2018-10-03 13:52:19
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

PolSpray


aleja Warszawska 150, Lublin

PolSpray


aleja Warszawska 150, Lublin