Dane firmy

Laser 3d do rur i profili


Zabielski Lasery24


Korytki 6, 18-420 Jedwabne

Tel: 511484375

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Na stronie internetowej zabielski-lasery24.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy, która specjalizuje się w sprzedaży narzędzi tnących. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się specjalistyczny laser 3D do rur i profili.

Laser został umieszczony na ramieniu robota, co gwarantuje duży zakres pracy. Urządzenie jest stabilne, wyjątkowo precyzyjne i bez problemu poradzi sobie z różnymi, skomplikowanymi krzywymi w przestrzeni trójwymiarowej. System rozpoznaje pliki modeli wielowymiarowych i bezpośrednio generuje trajektorię cięcia. Sprzęt można zamontować wszędzie, np. na ramie nad linią produkcyjną lub na podłodze. Laser nadaje się do cięcia stali nierdzewnej, węglowej, stopowej, krzemowej, aluminium, blachy ocynkowanej, miedzi, srebra, złota, tytanu. Przedsiębiorstwo sprzedaje także modele z automatycznym załadunkiem oraz prasy krawędziowe.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu. Firma szybko realizuje zamówienia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

PHU AGROVET Andrzej Konopka


Szosowa 84, Śniadowo

Marine Outlet


Rajgrodzka 115, Augustów

Creek Melioracje Marek Ruczaj


Czyże 19, Czyże