Dane firmy

Taryfa celna


AC Porath Sp. z o.o.


Świętojańska 43, 81-391 Gdynia

Tel: 58 6888686

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Skorzystanie z propozycji przedstawianej przez kadrę firmy AC Porath Sp. z o. o. to możliwość uzyskania wsparcia administracyjno-prawnego z zakresu szeroko rozumianego prawa celnego. Pracownicy świadczą doradztwo zarówno importerom, jak i eksporterom, działającym na co dzień w różnych branżach. Działają także jako audytorzy. Z uwagi na zróżnicowanie usług są one każdorazowo rozliczane indywidualnie.

Realizator, dostrzegając zapotrzebowanie rynkowe na szkolenia obejmujące tematykę związaną z transportem międzynarodowym, prowadzi kursy, na których omawia się takie zagadnienia, jak tranzyt, odprawa i taryfa celna czy też przeprowadza się symulację procesu logistycznego z uwzględnieniem obowiązujących wymogów formalnych. Spotkania mogą też dotyczyć personalizowanych treści, związanych z konkretną branżą.

Klient może zapisać się na szkolenie poprzez formularz online. Decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba osób w grupie, aby zapewnić uczestnikom wygodę i wysoki poziom kursu, jest ograniczona. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Traczer.pl


Olszanka 17, Mierzeszyn

MEDISS Gabinety Stomatologiczne


Słowackiego 37a, Gdańsk

Sklep Medyk


Biegańskiego 10, Gdańsk