Dane firmy

Elektroda zapłonowa viessmann vitodens 100


montuje-serwisuje.pl


Leśna 15, 32-085 Giebułtów

Tel: +48 662 00 99 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Działalność prowadzona przez sklep ogłaszający się na stronie montuje-serwisuje.pl to sprzedaż wysokojakościowych części zamiennych, przeznaczonych do różnego rodzaju systemów grzewczych. Proponowane produkty mają zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach wielorodzinnych, przemysłowych oraz instytucjonalnych.

Dostawca, dbając o różnorodność oferty, jest w stanie dowieźć pod wskazany adres dowolne ilości asortymentu, bez względu na to czy klienta interesuje pojedyncza elektroda zapłonowa Viessmann Vitodens 100, czy też hurtowy odbiór uszczelek czy regulatorów. Proponuje niewygórowane ceny z możliwością wygodnej zapłaty online poprzez bezpieczne kanały przesyłu środków.

Realizując zamówienie, kadra sklepu dokłada wszelkich starań, by towar był dostarczony terminowo i zgodnie z ustaleniami. Wszystkie produkty są nowe, zapakowane fabrycznie, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje oryginalne części, pochodzące od sprawdzonych producentów. Pracownicy podejmują się też serwisu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

Kabiny dla Palaczy


Dębowa 8 , Mogilany