Dane firmy

PiroFan - Fajerwerki i petardy


PiroFan


Spółdzielcza 25, 72--01 Police

Tel: +48 536 307 307

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Sklep z wysokiej klasy sztucznymi ogniami od renomowanych producentów ma w ofercie dużo propozycji przeznaczonych zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Przedsiębiorstwo PiroFan zajmuje się zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową. Z oferty skorzystać mogą firmy, które chcą otworzyć sezonowy punkt sprzedaży. Fachowcy umożliwiają wynajem namiotów z profesjonalnym wyposażeniem. Katalog produktowy obejmuje moździerze, zestawy DSO, emitery dźwięku, wulkany i fontanny, rzymskie ognie, rakiety, konfetti i serpentyny oraz zimne ognie w konkurencyjnych cenach.

Certyfikowane fajerwerki i petardy to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto sprzedawca proponuje akcesoria umożliwiające zdalne odpalanie sztucznych ogni.

Firma specjalizuje się nie tylko w handlu, lecz także w organizacji pokazów pirotechnicznych uatrakcyjnionych wieloma dodatkowymi efektami scenicznymi, na przykład bańkami mydlanymi, podświetleniem LED, płonącymi napisami, sztucznym śniegiem czy wiatrem scenicznym.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

HEWEA sp. z o. o.


Przemysłowa 1, Mirków

Ogrody Trawińscy


Brukalice 20, Henryków