Dane firmy

Płukanie ust olejem


Olejenazdrowie.pl


Nowa Wieś 155 , 58-308 Dziećmorowice

Tel: 693 222 687

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Tak naprawdę każdy z nas w domowym zaciszu może całkiem skutecznie zadbać o swoje zdrowie. Nie rozwiążemy wprawdzie wszystkich problemów, aczkolwiek możemy tak kształtować naszą dietę, by znacząco oddalić ryzyko zachorowań na wiele chorób. OlejeNaZdrowie.pl to blog, który przedstawia szeroką gamę walorów naturalnych tłuszczy roślinnych. Posiadają one bogaty skład i tym samym powodują, że można z korzyścią dla organizmu włączać je do swojego żywienia.

Bardzo korzystne jest chociażby płukanie ust olejem dobrej jakości. Taka czynność wpływa bardzo pozytywnie na nasze zęby, ale powoduje także, że udaje się absorbować część toksyn znajdujących się w tkankach. Przy utrzymaniu systematyczności pozbędziemy się także problemów nieświeżego oddechu, wzmocnimy dziąsła i w pewnych przypadkach nawet poprawimy koloryt uzębienia.

  • O dobroczynnych właściwościach olejów tłoczonych na zimno, to nie trzeba już przekonywać. Np. olej z czarnuszki czy lniany można stosować zewnętrznie na różne dolegliwości. :) Zachęcam was do poczytania tego bloga - z pewnością dowiecie się wielu interesujących rzeczy.

  • Użytkownik lomett dodał komentarz 2019-09-03 14:44:13
  • Ocena 4

Inne firmy w pobliżu:

Sweetcake.com.pl


Gliniana 32-34, Wrocław

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, Katowice