Dane firmy

Brykieciarka ślimakowa


Bramidan Polska


Łuczanowicka 27, 31-766 Kraków

Tel: 126808880

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Portal bramidan.pl jest miejscem zapewniającym szereg ważnych informacji o najróżniejszych maszynach, które doskonale sprawdzają się do kompresowania odpadów. Brykieciarka ślimakowa pozwala prasować różnego rodzaju pianki oraz EPS.

Sprzedawca podkreśla, że wybór urządzenie nie musi być trudny, dzięki profesjonalnemu doradztwu. Wystarczy skontaktować się ze specjalistą i opowiedzieć o oczekiwaniach względem brykieciarki.

Na stronie internetowej odnajdzie się wiele cennych informacji dotyczących specyfikacji urządzeń, ich przeznaczenie oraz kosztów eksploatacji. W ofercie producenta znaleźć można nie tylko specjalistyczne maszyny. Firma zajmuje się również serwisem i wsparciem dla wszystkich osób, które zdecydowały się zakupić urządzenie. Zaprasza się do przejrzenia asortymentu oraz licznych referencji. Wiele marek w całej Polsce korzysta z maszyn, które pozwalają na kompresowanie odpadów. Dzięki nim oszczędza się miejsce magazynowe i zmniejsza koszty za składowanie np. kartonowych odpadów.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

Kabiny dla Palaczy


Dębowa 8 , Mogilany