Dane firmy

Pilarka mieczowa • Proluk Łukasz Lampowski


Proluk Łukasz Lampowski


Karola Szajnochy 9a, 85-738 Bydgoszcz

Tel: 508 793 837

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Aby doposażyć swój warsztat w przydatne elektronarzędzia, warto zajrzeć na stronę internetową proluk.com.pl. Proponowana tam oferta pozwoli na dokonanie wygodnych zakupów online, dzięki czemu tak wysokojakościowe urządzenia, jak pilarka mieczowa, szlifierka czy szczotkarka będą dostępne dla klienta już po jednym kliknięciu w odpowiedni przycisk, bez wychodzenia z domu.

Realizator zakupów, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, zapewnia szybką i bezpieczną dostawę oraz pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie zamówionego urządzenia. Świadczone są także naprawy zakupionego sprzętu z wykorzystaniem ewentualnych części zamiennych pochodzących od znanych i cenionych producentów.

Doposażenie swojego warsztatu w profesjonalne elektronarzędzia to inwestycja, którą warto podjąć, jeśli dba się o wysoką jakość efektów swojej pracy, a także własne bezpieczeństwo. Proponowany w powyższej ofercie asortyment zapewnia zarówno precyzję oraz szybkość podczas jego użytkowania, jak i został wyposażony w elementy ochronne, które gwarantują, że spełnia rygorystyczne wymogi BHP. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Konwaliowa 12, Osiek Nad Wisłą