Dane firmy

Jak leczyć depresję


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Według dostępnych szacunków, aż 350 mln osób na świecie choruje na depresję – w Polsce diagnozuje się ją u około 1,5 mln obywateli. A przecież wiele dramatycznych historii rozgrywa się bez świadomości, że to choroba, a nie chwilowy, przejściowy kryzys. Mowa więc o bardzo poważnym zjawisku, z którym należy podejmować skuteczną walkę. Pytanie jednak, jak leczyć depresję?

Nie ma na nie jednej odpowiedzi. Każdy przypadek jest bowiem inny, bo za każdym stoją inne doświadczenia, każdy ma inną wrażliwość, choć trzeba przyznać, że paleta objawów bywa zaskakująco powtarzalna i wręcz przewidywalna. Depresja czasami pojawia się w związku z wyjątkowym wydarzeniem, jak narodziny dziecka (depresja poporodowa), innym razem na skutek poważnego problemu, na przykład alkoholowego. Widać więc, że nie ma mowy o identycznym podejściu w każdej sytuacji.

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie zaprasza wszystkie osoby, które cierpią na depresję i szukają specjalistycznej pomocy lub przeżywają kryzys i podejrzewają, że jego przyczyną jest niestwierdzona do tej pory choroba. Warto walczyć o siebie, póki nie jest za późno.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa