Dane firmy

http://www.azotciekly.pl/ • Gdzie kupić ciekły azot


"Azot Ciekły Polska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Leśna 3, 46-024 Łubniany

Tel: 796 444 889

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Coraz większą popularnością w dziedzinie rehabilitacji cieszy się krioterapia, czyli leczenie zimnem. W pierwszej fazie działania metoda ta powoduje skurcz obwodowych naczyń krwionośnych i mięśni oraz spowolnienie przepływu krwi i przemiany materii. W drugiej fazie natomiast występuje reakcja obronna, która polega na gwałtownym rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększeniu przepływu krwi. Skutkiem tego jest zwiększony dopływ do komórek składników odżywczych, tlenu oraz substancji przeciwzapalnych.

Krioterapia miejscowa jest zalecana m.in. w przypadku kontuzji, urazów oraz następstw nieszczęśliwych wypadków, takich jak: złamanie, skręcenie, zwichnięcie czy stłuczenie. Z kolei wskazaniami do stosowania krioterapii ogólnoustrojowej są m.in.: choroby zwyrodnieniowe stawów, osteoporoza oraz zespoły bólowe kręgosłupa.

Do zabiegów krioterapeutycznych wykorzystuje się płynny azot, który występuje w ekstremalnie niskich temperaturach - około -196 stopni Celsjusza. O tym, gdzie kupić ciekły azot, można dowiedzieć się ze strony internetowej azotciekly.pl.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce

Uitzendbureau van Doorn


Pocztowa 10, Krapkowice

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork